O Mnie

Cześć! Jestem Aga i chętnie opowiem Ci o swojej marce. To Moje powstało w 2016 roku, z mojej ogromnej pasji do mody i chęci spełnienia największego marzenia jakim było posiadanie własnej firmy i projektowanie dla innych.

Modą interesuję się od lat, a już w dzieciństwie kochałam rysować i tworzyć. Zaczęło się od ubranek dla lalek, później przerabiałam ubrania dla siebie, aż w końcu odważyłam się sama usiąść do maszyny i stworzyć coś od zera. Tak ta pasja przez lata dorastała razem ze mną.

Chcąc realizować swoje marzenia musiałam się wiele nauczyć i zebrać spore doświadczenie. Studiowałam projektowanie ubioru, pracowałam, szyłam w domu, brałam udział w pokazach, konkursach i sesjach zdjęciowych. Próbowałam realizować się na wielu płaszczyznach, w stylizacji, makijażu, scenografii do sesji. Po prostu wszystko kręciło się wokół mody.

Tak właśnie powstało To Moje!

W 2016 roku zebrałam się na odwagę i wypuściłam swoje pierwsze produkty. Zaczęło się wtedy od koszulek, z geometrycznymi zwierzakami, które spotkały się z ciepłym przyjęciem. Do tej pory powstała cała masa produktów, z których jestem dumna. Wymienione już koszulki, zaraz po nich pojawiły się pierwsze plecako-worki. Następnie nerki maxi, które początkowo były tylko w dwóch podstawowych kolorach-białym i czarnym, a teraz jest ich grubo ponad 30! Oprócz nich powstał też nowy model nerki, bardziej “elegancki” i minimalistyczny w formie. Ba! Odważyłam się nawet uszyć pierwsze sukienki w limitowanej ilości. Pojawiły się też drobne dodatki jak gumki do włosów, kołnierze czy maseczki, które w dużym stopniu uratowały moją firmę przed bankructwem w trakcie pandemii. To wszystko wykonuję sama w domowej pracowni w Poznaniu. Pokochałam szycie na maksa, a mój apetyt by tworzyć coraz to nowe rzeczy ciągle rośnie, dzięki temu asortyment mojego sklepu systematycznie się powiększa.

Mam nadzieję, że uda mi się Ciebie jeszcze nie raz zaskoczyć. Zapraszam do odwiedzin jak najczęściej!
Do wirtualnego zobaczenia!

KONTAKT

shop.tomoje@gmail.com
+48 692 302 380

AKTUALNOŚCI

facebook
instagram